Жертвами нікопольського душителя були жінки на ім’я Юлія

Чоловік, коли йшов на злочин, говорив, що їде до мами

Про це повідомляє сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Дніпро.

У листопаді був затриманий Заслонов Вадим – 30-річний житель Нікопольського району, який перевірявся на причетність до резонансних злочинів, що відбулися в Нікополі восени.

18 вересня двадцятирічна Юлія Глазунова, яка пізно вночі поверталася з кафе “Місячний блюз”, але додому так і не потрапила. Вона була задушена буквально в 100 метрах від свого під’їзду.

Другою жертвою злочинця виявилася теж Юлія на прізвище Каракуша. Їй було 34 роки. Молода жінка рано вранці 9 жовтня вийшла зі свого будинку і попрямувала на зупинку громадського транспорту “Спартак”. Вбивця задушив її в сквері “Визволення”, а тіло залишив на лавці.

На момент затримання поліція ще не мала доказів його причетності до злочину.  Згодом, з’явилися результати судово-медичної експертизи, які доводили причетність затриманого до вчинених злочинів.

В ході слідства було встановлено третю потерпілу, яку він намагався зґвалтувати. Також було встановлено, що чоловік раніше притягувався до кримінально відповідальності та відбував 10 років покарання за аналогічні злочини.

Через місяць після затримання чоловік повністю визнав свою провину та дав відповідні покази. За словами начальника Нікопольського відділу поліції полковника Євгена Кравцова, родичі підозрюваного заявили, що він дає покази під “гіпнозом поліції”.

Євген Кравцов зазначив також, що зараз призначено судово-медичну експертизу щодо психологічного здоров’я підозрюваного.

Підозрюваному загрожує по життєве позбавлення волі. Остаточно провину чоловіка встановить суд.