Злочинці, які напали на подружжя пенсіонерів, опинилися за ґратами

Бабушкінським районним судом м. Дніпропетровська винесено вирок двом молодикам за скоєння розбійного нападу на пенсіонерів з метою заволодіння їх майном (ч.3 ст.187 КК України). Про це пише ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Дніпропетровській області.

Встановлено, що у серпні 2015 року 24-річний громадянин, вступивши у попередню змову з 21-річним приятелем, з метою заволодіння чужим майном проникли до житла подружжя похилого віку, напали на господарів, спричинивши останнім легкі тілесні ушкодження, та заволоділи грошовими коштами потерпілих на суму 40 000 гривень та 1 000 доларів США.

Свою вину зловмисники не визнали, проте її повністю доведено державним обвинуваченням, яке підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку в квартирі одного з підсудних, правоохоронними органами виявлено та вилучено шротовий револьвер моделі МЕ 38, який зловмисник придбав, носив та зберігав без передбаченого законом дозволу.

За скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 та ч.1 ст.263 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло; незаконне поводження зі зброєю), суд призначив 24-річному чоловікові покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Його приятеля за розбійний напад на подружжя (ч.3 ст.187 КК України) засуджено до 8 років позбавлення волі.